Op 30 september 2025 start de tweede aanvraagronde van de populaire Aanschafsubsidie Zero-Emissie Trucks (AanZET). De subsidiepot is vaak al binnen een of enkele dagen leeg! Overweegt u om een elektrische vrachtauto aan te schaffen? Weet dan, dat u al vanaf 24 september a.s. uw conceptaanvraag kunt klaarzetten, die u dan op 30 september a.s. om 9.00 uur direct kunt indienen. De subsidie is bedoeld voor de aankoop of (financial) lease van een nieuwe uitstootvrije vrachtauto en is een percentage van de verkoopprijs. Dit percentage is afhankelijk van het type vrachtauto en de grootte van uw bedrijf. Voor middelgrote ondernemingen varieert het subsidiepercentage tussen 12% (maximale subsidie € 29.900) en 21% (maximale subsidie € 83.200). Bij kleine en non-profitorganisaties varieert het subsidiepercentage tussen 14,8% (maximale subsidie € 36.900) en 29% (maximale subsidie € 115.200). Het subsidieloket sluit op 10 oktober 2025.
Tip
Wilt u gebruikmaken van deze subsidiekans? Dan moet u snel handelen. Zorg dat u vanaf 24 september a.s. de conceptaanvraag heeft klaarstaan, zodat u deze op 30 september 2025 om 9.00 uur direct kunt indienen.
Nog meer tips?
Hoe goed kun je zijn als kantoor? Ons succes wordt bepaald door het succes van onze klanten. Daarom zijn we als team elke dag bezig om hen te helpen met kennis, ervaring, ideeën en systemen. Zij krijgen van ons de beste mensen, de beste adviezen, de beste zaken en de beste boekhoudapp van Nederland. Dus overweegt u ook succesvol te worden? We helpen u graag verder.





